Aktualności z fermy kur Jajolux

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o jajkach

Od czterdziestu lat gromadzimy wiedzę o jajach. Przez cały ten czas cierpliwie zdobywaliśmy nowe informacje, a następnie sprawdzaliśmy je w praktyce. Dlatego temat produkcji jaj nie ma przed nami tajemnic. Teraz chcielibyśmy podzielić się tą wiedzą z naszymi klientami. Producent jaj powinien być ekspertem w swojej dziedzinie i rzeczywiście bez fałszywej skromności możemy się tym mianem określać. Jednak lata doświadczeń nauczyły nas również pokory. Dlatego chętnie sięgamy do badań naukowych oraz opinii ekspertów. Na naszym blogu przekazujemy wyłącznie rzetelne i poparte źródłami informacje. Zapraszamy do lektury.

09 Lis 2020
Listopad 9, 2020

Jak działają fermy kur?

0 Comment

Polska jest państwem, w którym fermy drobiu odgrywają znaczącą rolę. Pokrywają one zarówno zapotrzebowanie krajowe, jak i ukierunkowują się na eksport za granicę. Pośród ferm drobiu w Polsce szczególne miejsce mają fermy kur. Dzięki tym zwierzętom otrzymywane są bowiem produkty żywnościowe, które stanowią podstawę wielu jadłospisów. Trudno wyobrazić sobie przecież stół bez jajek czy bez mięsa kurzego. Więcej →

11 Wrz 2020
Wrzesień 11, 2020

Awaria tel stacjonarnego!!!

0 Comment

Przepraszamy , ale mamy uszkodzony tel stacjonarny. Podaje tel komórkowy: 508194575.

16 Cze 2020
Czerwiec 16, 2020

Witamy na blogu!

0 Comment
Jaja kurze

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność. Więcej →

30 Maj 2018
Maj 30, 2018

Awaria telefonu stacjonarnego.

0 Comment

Przepraszamy , ale mamy uszkodzony tel stacjonarny. Podaje tel komórkowy: 508194575.

Ptasia Grypa w Sokołowicach nie dotyczy naszej fermy. To ferma oddalona od nas o około 3km jest zarażona. Wszystkie jaja pochodzące z ferm w Sokołowicach są bezpieczne dla ludzi a sam wirus nie może zarazić człowieka. Nawet jaj z zarażonej fermy nie mogą wywołać choroby u człowieka ponieważ pod typ H5N8 nie atakuje ludzi. Jaja z fermy od nas są dodatkowo dezynfekowane promieniami UV dla 100% pewności.